Jeśli jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej i chcesz zwiedzić Brukselę oraz Europarlament wraz z europosłem Robertem Biedroniem, to zgłoś swoją gotowość do wyjazdu. Wystarczy do kwietnia wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy.

Europoseł Robert Biedroń zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu byłego województwa krośnieńskiego i przemyskiego, do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest wyjazd do Europarlamentu oraz spotkanie z Robertem Biedroniem.

W czasie wyjazdu uczniowie będą mieli okazję odwiedzić Parlament Europejski, wejdą na Salę Plenarną oraz odwiedzą Dom Historii Europejskiej/Parlamentarium. Uczestnicy zapoznają się także z jego funkcjonowaniem instytucji unijnych i procesem legislacyjnym. W programie dodatkowo zwiedzanie Brukseli, Brugii oraz Waterloo!

Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub uzupełnić go na stronie: www.robertbiedron.pl/konkurs
Termin zgłaszania: 13 kwietnia 2022 r.
Termin wyjazdu: 9 maja (godziny nocne) - 13 maja 2022 r.
Regulamin: docs.google.com/document/d/1Fd0nTOXOiChNdRzRum8VxT91-bP8ojwTrF6JJ9F96t8/edit?usp=sharing

TEKST: red