Już w najbliższy weekend w Ośrodku Caritas w Myczkowcach odbędzie się Konferencja Biblijna „Ku lepszemu rozumieniu Pisma Świętego”. Organizatorzy proszą o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa.

Caritas Diecezji Rzeszowskiej Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny w Myczkowcach i Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Region Lubelsko - Rzeszowski zapraszają na Konferencję Biblijną „Ku lepszemu rozumieniu Pisma Świętego”, która odbędzie się  14 maja, przy Ogrodzie Biblijnym w Ośrodku Caritas w Myczkowcach.

PROGRAM
10:00 - Rozpoczęcie

1. Ks. dr Wojciech Radomski - WSD Rzeszów - „Posłanie uczniów przez Jezusa Zmartwychwstałego wg Ewangelii Mateusza (MT 28,16-20)”
2. Ks. prof. dr hab. Jacenty Mastej - KUL - „Dary zmartwychwstałego Pana”

11:30 - Przerwa kawowa

3. Prof. dr hab. Zofia Włodarczyk  -  Katedra Roślin Ozdobnych i Sztuki Ogrodowej Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. - „Symbolika roślin w Apokalipsie św. Jana”
4. Ks. prof. dr hab. Tadeusz Bratkowski - Uniwersytet Rzeszowski. - „Inspiracje Wielkanocne w muzyce”

13.30 - Obiad
15.00  - Msza święta - zakończenie.

Ze względów organizacyjnych organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa tel. 13 461 83 70, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TEKST: CARITAS MYCZKOWCE
ZDJĘCIE: PIXABAY