Już jutro zapraszamy Was na koncert do Hipisówki w Dołżycy koło Cisnej. Na scenie zaprezentuje się Sad Smiles - grający alternatywny rock. Zespół na koncie ma m.in. wygraną w World Talent Show a także koncerty z zespołami Raz, dwa, trzy i Happysad.

TERMIN:
Dołżyca 17, k. Cisnej - Hipisówka
środa, 29 czerwca 2022, godz. 20:00

BILETY:
30 zł - do kupienia w Hipisówce oraz przez Internet: https://www.biletomat.pl/pop-rock/sad-smiles-dolzyca-10963/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/453157913211227/

Sad Smiles
To zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 16 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują muzykę i tworzą własne piosenki.

W Internecie można znaleźć ich pierwszą EP „Sad Smiles EP” - sprawdź te nagrania, bo chłopaki naprawdę nie mają się czego wstydzić! Mają na koncie wygraną w World Talent Show, zagrali także wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą, zespołem Raz Dwa Trzy czy grupą Happysad. Ciężko tych zdolnym nastolatkom przydzielić konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach. Bądź uważny, bo pomiędzy piosenkami zamieniają się instrumentami lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.

Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym. To przede wszystkim alternatywny rock, ale nie tylko… Jedno jest pewno - jest tu pasja i energia. Dużo energii!

Sprawdź: www.facebook.com/SadSmilesBand - jesteśmy też na YouTube i Instagramie

TEKST: mat. pras.
ZDJĘCIA: FB Sad Smiles