Trwa konkurs fotograficzny dla osób w wieku 50+, z terenu województwa podkarpackiego i lubelskiego. Zabawa została zorganizowana z myślą o tych, którzy chcieliby się podzielić tym, jak wspominają czasy swojej pierwszej pracy.

Aby stać się uczestnikiem konkursu należy podzielić się starymi fotografiami z dawnego miejsca pracy w czasach przełomu XX/XXI w. Konkurs ma przypomnieć, jak bardzo zmieniły się warunki społeczno-kulturowe i życie zawodowe Polaków na przestrzeni ostatnich kilku dziesięcioleci. Chcemy pokazać młodszym pokoleniom, jak w minionych dziesięcioleciach wyglądały stanowiska pracy, narzędzia i sprzęty. Jeśli z sentymentem wspominasz tamte czasy, masz zdjęcia dokumentujące np. maszyny lub samochody, którymi się wtedy posługiwano, a może pracowałeś w miejscu, które ze względu na upływ czasu już nie istnieje - to wyślij je na konkurs i podziel się wspomnieniami.

Nie wahaj się i zgłoś się do zabawy w tym momencie, dzięki formularzowi zgłoszeniowemu https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Termin na wysłanie zdjęć mija 16 października 2022 roku.

Portal Aplikuj.pl gwarantuje fantastyczne nagrody jak telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl), ale też wiele wyróżnień w postaci przydatnych gadżetów i książek.
Regulamin konkursu na naszej stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

TEKST: mat. pras.